Üretim ve Baskı


www.maksipak.com

Ambalaj tasarımı, tüketicilerle iletişim sürecinin önemli bir parçasıdır. Ambalajlarında yüksek kalitede baskı isteyen müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için 2 baskı tekniği sunuyoruz: Rotogravür ve Fleksografik baskı.

➩ Rotogravür mükemmellik demektir. Görüntüyü görüntü taşıyıcıya kazımayı içeren bir baskı türüdür ve görüntü bir silindir içine işlenmektedir. Mükemmel görüntü kalitesine, özel malzeme laminasyonlarına ve yüksek hassasiyetli baskı sonuçlarına sahip esnek ambalajlar için rotogravür baskı ideal çözümdür. Rotogravür baskı, her türlü malzeme yapısı için uygundur. Tek silindir üzerinde 10 renge kadar ayrıntılı görüntüler elde edebilirsiniz. Kürlenme süreci için mürekkeplerin kurutulması ve uygun kürlenme için çok çeşitli kurutma sistemleri mevcuttur.

➩ Fleksografi çeşitli alt tabakalar üzerine baskı yapmak için fotopolimerlerden ve hızlı kuruyan mürekkeplerden oluşan esnek bir baskı plakası (klişe) kullanan uygun maliyetli bir baskı işlemidir. Fleksografik baskı, plastik, kağıt, folyo ve metal kaplı filmler gibi farklı malzemeler üzerinde kullanılabilir.

Fleksografi özellikle geniş bir renk yelpazesi ve ayrıntı hassasiyeti sunan yüksek kapsama alanına sahip, özel, metalik renkler, metinler ve verniklerle baskı yapmak için uygundur. Ambalajınız UV veya UV LED, EB, su bazlı veya solvent bazlı mürekkepler kullanılarak basılabilir. Ürününüzün göz alıcı olmasını ve her türlü tüketiciye estetik açıdan çekici görünmesini sağlamak amacıyla çok çeşitli 10 renkli flekso baskı seçeneği mevcuttur. Film, kağıt ve folyo gibi çeşitli malzemeler kullanarak çok çeşitli gıda, kişisel bakım, evcil hayvan gıdaları ve endüstriyel ürünlerin ambalajlanmasında en zorlu müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta ve aşmaktayız. Ambalaj ürünlerimiz, en uygun maliyetli çözümlerde önceden hazırlanmış ambalajınızın yüksek kalitesini sağlayacak şekilde özenle uyarlanmıştır.

Size sunduklarımız:
✓ Çok çeşitli yüzey seçenekleri mevcuttur (mat, parlak, mat ve parlak lak kombinasyonları, kağıt görünümlü baskı, anti-fog) 
✓ Arka plan baskı
✓ Çoklu film ve bariyer seçenekleri (yüksek bariyerli alüminyum ambalaj, retort ambalaj, sıcak dolum torbaları dahil)
✓ Farklı boyut, renk, stil ve malzeme mevcuttur 
✓ Solventli ve solventsiz laminasyon 

 

Yüksek Düzeyde

Uzman Personel

İleri Seviye

Modern Teknolojiler

Ultra Kaliteli

Inovatif Malzemeler

Güçlü Hijyen

Güvenilir AR-GE

Maksipak Ambalaj San. A. Ş. | 2020 Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım