Kapaklı Ambalaj


Kapaklı Ambalajlar, nadir ambalaj türünün sunabileceği estetiği ve marka çekiciliğini sağlayarak birçok farklı stil ve boyutta üretilebilir.

Dağıtım özelliklerinin kolaylığı nedeniyle plastikli ambalaj olarak da bilinen Kapaklı Ambalaj, başta sıvı ve yarı sıvı ürünler olmak üzere birçok sektörde ambalajlama seçeneği olarak oldukça yaygındır. Bu tür ambalajlar genellikle ketçap, mayonez, soslar, bebek maması, meyve suları ile sıvı sabunlar, cam temizleme solüsyonları, jeller, tozlar ve granüller gibi sıvı ürünleri ambalajlamak için kullanılır. Kapaklar, çok az ambalaj türünün sunabileceği estetik ve güçlü marka çalışması sunan birçok farklı stil ve boyutta mevcuttur. Kapaklı Ambalaj, dik durmalarını sağlayan alt körüğe sahiptir, sert metal, cam ve plastik şişelere yenilikçi ve kullanışlı bir alternatiftir. Müşterileriniz içindeki ürünün bozulmasını ve sızmasını önlemek için ürününüzü kolayca torbadan çıkarabilir ve kullandıktan sonra kapatabilir. Torba açıldıktan sonra bile yeniden kapatılabilir kapağı, uzun bir raf ömrünü ve ürünün kolay saklanmasını garanti eder. Kapaklı Ambalaj, ürünlerinizi şu anda raflarda bulunan sert ambalaj yelpazesinden daha öne çıkaran güçlü bir raf etkisi sunar ve bu da büyük bir rekabet avantajı sağlar. Torba kapakları, torbanın üst kısmının ortasına veya bir torbanın üst köşesine 0 ila 45 derecelik açıyla yerleştirilebilir. İlk ambalaj tipi kapaktan doldurulabilir ve daha sonra kapatılır.  Öte yandan, ikinci tip kapak ambalajlarda, ambalaj, doldurduktan sonra kaynak yapılması gereken torbanın ısıtılmamış üst kısmından doldurulur. Kapaklı ambalajlarda kapağı ayrılmış (çıkarılmış) halde teslim edebiliriz.

Kapaklı ambalaj, taşıma ve saklama sırasında daha az alana ihtiyaç duyar, plastik veya cam şişelerden daha çok çevre dostudurlar. Kapak eklenmesi gibi üretimin önemli aşamalarını dış kaynaklardan temin etmeden, kapaklı ambalajlarınızı baştan sona üretmek için gerekli en son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Otomasyon teknolojileri, tüm süreç boyunca ambalajlarınız  kalitesini kontrol etmemizi sağlar.

Çeşitli esnek ambalaj tipleri
Sızdırmaz
Yeniden kapatılabilir kapaklar
Kırılmaz

Cam ve sert plastiklere göre daha hafif
 

Yüksek Düzeyde

Uzman Personel

İleri Seviye

Modern Teknolojiler

Ultra Kaliteli

Inovatif Malzemeler

Güçlü Hijyen

Güvenilir AR-GE

Maksipak Ambalaj San. A. Ş. | © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım