Tütün Ambalajı


Tütün ambalajları, ürünü mükemmel bir şekilde muhafaza etmeye ve raf ömrünü uzatmaya yardımcı özelliklere sahip olmalıdır.

Tütün neme duyarlı bir üründür ve bu nedenle ürünün özelliklerini korumasını ve uzun süre hasar görmeden kalmasını sağlamak için uygun tütün ambalajı seçilmelidir. Boyutları, renkleri ve şekilleri farklı yüksek kaliteli tütün ambalajları üretiyoruz. Her tütün çeşidi farklı bir ambalaj özelliği gerektirir. Kaliteli tütün ambalaj malzemelerinin doğru seçimi, içindeki ürünün uzun raf ömrünü garanti edebilir. Maksipak'ta üretilen tütün ambalajları güvenilir ve uygun maliyetlidir, bu sayede işletmenizin bol miktarda para tasarrufu yapmasını sağlar.

Yırtılmaya karşı dayanıklı ve son derece sağlam olmalarını sağlamak için tütün ambalaj ambalajlarının üretim sürecinde sadece LLDPE, PPE, BOPP ve PE gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bunun dışında, nem, koku, ışık, oksijen ve diğer bakteriyel kirlere karşı mükemmel bir bariyere ulaşmaya ve tütünün raf ömrünü uzatmaya yardımcı olan farklı metalize veya alüminyum folyo katmanlarını birleştiriyoruz. Çeşitli ürün gereksinimlerine uyacak çeşitli ambalaj stilleri sunuyoruz. Seçilen ambalaj türüne bağlı olarak kilitler, şeffaf pencereler gibi bazı ek özellikler uygulanabilir. Tütün ambalajınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Ambalajlar, sızdırmaz özelliği ile yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir.

Esnek Tütün Ambalajlarımız:
Ambalajlanmış tütünün korunmasını sağlar
Ürettiğimiz esnek tütün ambalajı rafta daha fazla ürün sergilemenizi sağlar
Esnek tütün ambalajlarımızın üretimi çok daha uygun maliyetlidir 
Tütün ambalajının ağırlığı epey hafiftir, lojistik maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur

 

Yüksek Düzeyde

Uzman Personel

İleri Seviye

Modern Teknolojiler

Ultra Kaliteli

Inovatif Malzemeler

Güçlü Hijyen

Güvenilir AR-GE

Maksipak Ambalaj San. A. Ş. | © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım