Kurumsal

Yüksek düzeyde uzmanlaşmış personel, hijyen ve Ar-Ge Maksipak'ın sahip olduğu özelliklerden sadece birkaçı!

maksipak ambalaj

✧ Maksipak, sürekli gelişen bir pazarda tecrübe, teknoloji ve müşteri ilişkilerine dayalı, kişiye özel çözümler sunan, Türkiye'nin en büyük hazır torba üreticilerinden biridir. Üstün kalite, detaylara verdiğimiz önem ve değere dayalı hizmet her günkü taahhüdümüzün esasıdır. Tesisimiz, NISHIBE ve TOTANI gibi yüksek teknolojiye sahip Japon makineleri ile donatılmış olup, sürekli bir kalite kontrolü ve devam eden bir Araştırma ve Geliştirme faaliyeti sunan en gelişmiş cihazlara sahiptir.

✧ Maksipak ISO sertifikalı bir kuruluştur ve fabrikamızda üretilen tüm ürünler, güvenli ve hijyenik üretim süreçlerini garanti etmek adına BRC sertifikalıdır.

✧ Gıda Ambalajı, gıda bütünlüğünü korumalı ve gıda güvenliği sağlamalıdır, bu nedenle dönüştürülmesi yüksek düzeyde teknik bilgi gerektirmektedir. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, yalnızca bir tedarikçi değil, müşterilerimize teknik destek ve yardım sunabilen güvenilir bir ortak olduk.

✧ Esnek Ambalaj, gıda sektörünün dışında da sektörün çeşitli dallarında giderek daha fazla kullanılmaktadır. Ev eşyaları, kozmetik, tekstil vb. gibi farklı alanlarda kanıtlanmış deneyimimiz, Ambalajın nihai amacına bağlı olarak her bir talebe en uygun çözümü sunmamızı sağlamaktadır.

✧ En yüksek esnekliği ve çok çeşitli ürünleri sunmak için çok çalışıyoruz.

✧ Maksipak, 2010 yılından bu yana gıda ambalajı sektöründe lider bir firmadır. Başarılı bir ortak olmuş ve önemli müşteriler, teknik bilgi ve ileri teknoloji edinmiştir.

✧ Yüksek düzeyde uzmanlaşmış personel ve modern teknolojiler, en kaliteli malzemeler, hijyen ve Ar-Ge, güvenilir iş ortağınız Maksipak'tan bekleyebileceğiniz özelliklerden sadece birkaçı!

✧ Birçok dilde akıcı iletişim becerilerine sahip yetenekli çalışma arkadaşlarımız sayesinde dış pazarlara doğru genişleyen ve yurtdışındaki ortaklıklarını artıran güçlü, ihracat odaklı bir şirketiz. Tüm dünyaya esnek Ambalaj tedarik etmekte olup, ciromuzun yaklaşık %60'ını ihraç etmekteyiz.

✧ Son nesil Japon makineleri ve yüksek nitelikli ekip, müşterilerini en iyi Ambalaj çözümü seçimlerinde güçlü bir şekilde destekleyen Maksipak’ın küresel bir ortak olarak hareket etmesini sağlamaktadır.

✧ Maksipak, her türlü piyasa talebini karşılamak için standart çözümlerden kişiye özel çözümlere kadar birçok farklı çözüm önerebilir. Her ürün ustalıkla hazırlanmaktadır. Esnek organizasyonumuz siparişlerin hızlı ve zamanında teslim edilmesini garanti etmektedir.

✧ Tüm müşterilerin beklentilerini karşılamak için çok yüksek kalite, hızlı üretim ve esneklik sunulmaktadır. 

Yüksek Düzeyde

Uzman Personel

İleri Seviye

Modern Teknolojiler

Ultra Kaliteli

Inovatif Malzemeler

Güçlü Hijyen

Güvenilir AR-GE

Maksipak Ambalaj San. A. Ş. | © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım