Misyonumuz


Değer katan ambalaj çözümleri

İlişkide bulunduğu tüm paydaşlarına karşı sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmek.
Değer katan ambalaj çözümleri sunmak.

Vizyonumuz


Alanında Lider

Ulusal pazarda, sektör lideri olmak ve ciromuz içinde ihracatın payını artırmak.

Hakkımızda


"Maksimum Kalite, Maksimum Güven…"

Maksipak Ambalaj; 6.000 m2 kapalı alan, 1500 m2 açık alan içinde bulunan tesisinde 100 çalışanı ile birlikte çevreye saygı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusundaki hizmet anlayışından, kaliteli üretim politikasından taviz vermeyerek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere tecrübeli ekibi ve son teknoloji makine parkuru ile 2010 yılında ambalaj sektörüne girerek; yenilikçi ve dinamik ruhu, geniş ürün yelpazesi ile başarısını kanıtlayan Maksipak; Türkiye’nin önde gelen ambalaj üreticileri arasında yerini bulmuştur. Köklü bir kurum geleneğine sahip olan Maksipak; ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesisi ve alanında uzman deneyimli kadrosu ile esnek ambalaj dönüşümünde ihtiyaca yönelik tam kapsamlı çözümler sunan Türkiye’nin lider kuruluşudur.

“Maksipak; Kalite, Güven, Tecrübe, Profesyonelik ve Memnuniyetin ambalaja dönüştüğü yerdir.”

Kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretmeyi prensip edinen Maksipak; yasal yükümlülükleri, kalite yönetim şartları, hijyen ve sanitasyon kuralları çerçevesinde üretim gerçekleştirmektedir. Entelektüel sermayeye ve dolayısıyla çalışan eğitimine önem vererek, teknolojik gelişim ve yenilikleri takip ederek, ürünlerini en ekonomik şekilde, müşteri memnuniyet, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretmektedir. İnsan sağlığı ve çevreye saygıyı temel hareket prensibi olarak kabul eden Maksipak kalite yönetim sistemini de sürekli iyileştirerek bütün bu koşulları, Kalite Politikası olarak benimser ve uygular.

Hizmet Politikamız

Müşterilerini var olma sebebi olarak gören Maksipak; bu anlayıştan hareketle müşterileri ile iletişimin başladığı andan satış sonrası hizmetlere kadar müşteri odaklı hareket eder. Müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentisine en hızlı ve doğru cevabı verir. Etik kurallara uygun, tutarlı ve adil iş anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2005, ISO 18001, ITC ve BRC (British Retail Consortium) kalite belgelerine sahip Maksipak Ambalaj; hedeflediği kalite standartlarının üzerindeki üretim anlayışını müşterilerinin memnuniyetine güvenle sunmaktadır.

Serfitikalarımız

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!